
Хомут труби металевий 100 Profil Графіт
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9174
+380 (50) 341-82-93
готівковий розрахунок
- +380 (98) 963-32-89готівковий розрахунок
- +380 (50) 341-99-25віписка рахунків безготівка з ПДВ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💰 ОПЛАТА ТА РАХУНКИ: Замовлення нижче мін. суми: відправка тільки після 100% оплати (IBAN).
Безготівка (ПДВ): рахунки виписуємо тільки за дзвінком (050-341-99-25).
Оплата в кабінеті — тільки за передбаченими формами оплати.
📦 ЛОГІСТИКА ТА СКЛАД: ❗ Нержавійка: замовляйте ці товари окремо від інших (відвантаження з іншого складу).
🚀 Відправка: замовлення до 12:00 їдуть у той же день (Пт до 11:00).
🌐 САЙТ: Повний асортимент та ціни шукайте в Google: "Проспект-Юг" або "ФОП Носков", або переходьте за адресою https://prospekt-ug.com.ua
Хомут труби металевий 100 мм на дюбелі Profil Графіт (RAL 7024) ви можете купити в нашому інтернет магазині швидко та недорого, пропонуємо вам опис та характеристики.
Загальний опис : Це посилений елемент кріплення для фіксації водостічних труб діаметром 100 мм до фасаду будівлі. На відміну від стандартних пластикових тримачів, металевий хомут забезпечує підвищену надійність фіксації та стійкість до вітрових навантажень.
Технічні дані : Внутрішній діаметр хомута відповідає трубі 100 мм (підходить для водостічної системи Profil 130/100). Пофарбований порошковою фарбою у колір "Графіт" (RAL 7024), що забезпечує ідеальне візуальне поєднання із пластиковими елементами системи.
Матеріали виготовлення : Хомут виконаний з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що захищає метал від корозії. Дюбель (шпилька) також має захисне цинкове покриття.
Призначення та застосування : Застосовується для монтажу вертикальних стояків водостоку на цегляні, бетонні або дерев'яні стіни. Довга шпилька дозволяє регулювати відстань від труби до стіни та монтувати систему через шар утеплювача.
Рекомендації з монтажу : Для встановлення необхідно просвердлити отвір у фасаді, встановити пластиковий дюбель (йде в комплекті) та вкрутити шпильку хомута. Труба фіксується шляхом стягування двох напівкілець гвинтами. Рекомендований крок встановлення хомутів – не більше 1.5 – 2 метрів.
Переваги : Висока механічна міцність, можливість монтажу на нерівні стіни, довговічність покриття, повний збіг кольорів із системою Profil.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profil |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Комплектуючі для водовідведення |
| Тип комплектуючого | Тримач водостічної труби |
| Вид водовідведення | Поверхневий |
| Тип організованого водовідведення | Зовнішній |
| Матеріал водовідведення | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Діаметр | 75 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.22 кг |
- Ціна: 135 ₴

