
Кран кульовий затискний 25 мм Unidelta
528 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000044129
+380 (50) 341-82-93
готівковий розрахунок
- +380 (98) 963-32-89готівковий розрахунок
- +380 (50) 341-99-25віписка рахунків безготівка з ПДВ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💰 ОПЛАТА ТА РАХУНКИ: Замовлення нижче мін. суми: відправка тільки після 100% оплати (IBAN).
Безготівка (ПДВ): рахунки виписуємо тільки за дзвінком (050-341-99-25).
Оплата в кабінеті — тільки за передбаченими формами оплати.
📦 ЛОГІСТИКА ТА СКЛАД: ❗ Нержавійка: замовляйте ці товари окремо від інших (відвантаження з іншого складу).
🚀 Відправка: замовлення до 12:00 їдуть у той же день (Пт до 11:00).
🌐 САЙТ: Повний асортимент та ціни шукайте в Google: "Проспект-Юг" або "ФОП Носков", або переходьте за адресою https://prospekt-ug.com.ua
Кран кульовий затискний 25 мм Unidelta ви можете купити в нашому інтернет магазині швидко та недорого, пропонуємо вам опис та характеристики.
Загальний опис : Цей виріб є рівнопрохідним запірним краном, призначеним для з'єднання двох поліетиленових труб діаметром 25 мм. Він дозволяє перекривати потік рідини в системі без використання додаткових інструментів або зварювання.
Технічні дані :
-
Діаметр підключення: 25 мм х 25 мм (Цанга-Цанга).
-
Робочий тиск: 16 бар (PN16) при 20°C.
-
Тип: Повнопрохідний.
-
Температурний діапазон: -20 ° C ... +45 ° C.
Матеріали виготовлення : Корпус та затискні гайки відлиті з поліпропілену (PP-B), стійкого до УФ-променів. Запірна куля посаджена в сідла з PTFE (тефлону), що забезпечує легке відкриття навіть після тривалого простою. Кільця ущільнювачів виконані з нітрилової гуми (NBR).
Призначення та застосування : Використовується для монтажу систем питного водопостачання, автоматичного поливу, зрошення теплиць та подачі технічних рідин.
Рекомендації з монтажу : Труби повинні бути рівно обрізані та очищені від бруду. Гайки крана послаблюються (але не знімаються), труба вставляється до упору (проходячи через кільце ущільнювача) і фіксується затягуванням гайки вручну.
Переваги : Висока герметичність (Клас А), відсутність корозії, розбірна конструкція (цанги можна використовувати повторно), довговічність італійського пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Робоче середовище | Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Тип приєднання | Обтискне |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Поліетилен, Поліпропілен |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 1" |
| Тип підключення | Обтискний |
| Призначення | Водопровід зовнішній |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість робочих положень | 2 |
- Ціна: 528 ₴
