
Муфта редукційна Unidelta ПНД 75х63 мм обтискна
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000043052
+380 (50) 341-82-93
готівковий розрахунок
- +380 (98) 963-32-89готівковий розрахунок
- +380 (50) 341-99-25віписка рахунків безготівка з ПДВ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💰 ОПЛАТА ТА РАХУНКИ: Замовлення нижче мін. суми: відправка тільки після 100% оплати (IBAN). Безготівка (ПДВ): рахунки виписуємо тільки за дзвінком (050-341-99-25). Оплата в кабінеті — тільки за передбаченими формами оплати.
📦 ЛОГІСТИКА ТА СКЛАД: ❗ Нержавійка: замовляйте ці товари окремо від інших (відвантаження з іншого складу). 🚀 Відправка: замовлення до 12:00 їдуть у той же день (Пт до 11:00).
🌐 САЙТ: Повний асортимент та ціни шукайте в Google: "Проспект-Юг" або "ФОП Носков", або переходьте за адресою https://prospekt-ug.com.ua
Муфта редукційна Unidelta ПНД 75х63 мм обтискна ви можете купити в нашому інтернет магазині швидко та недорого, пропонуємо вам опис та характеристики.
Загальний опис : Цей сполучний фітинг від італійського бренду Unidelta призначений для прямого з'єднання двох поліетиленових труб різного діаметру. Редукційна (перехідна) муфта дозволяє надійно та герметично перейти з магістральної труби діаметром 75 мм на трубу 63 мм без використання зварювання та додаткових адаптерів.
Технічні дані : Виріб має два компресійні виходи: один під трубу 75 мм, другий — під 63 мм. Максимальний робочий тиск з'єднання становить 16 бар (PN16). Температурний режим експлуатації – до +45°C.
Матеріали виготовлення : Корпус та затискні гайки виготовлені зі світлостабілізованого поліпропілену (PP-B), що забезпечує стійкість до ультрафіолету та механічних ударів. Затискна цанга - з поліацеталю, кільце ущільнювача - з еластичної нітрилової гуми (NBR).
Призначення та застосування : Широко використовується при монтажі систем питного водопостачання, зрошення полів, а також промислових трубопроводах для транспортування хімічно нейтральних рідин. Дозволяє змінювати пропускну здатність системи, звужуючи трубопровід.
Рекомендації з монтажу : Кінці труб 75 і 63 мм необхідно обрізати перпендикулярно до осі та зняти фаску. При складанні вузла важливо дотримуватись порядку розташування внутрішніх елементів (ущільнювач, упорне кільце, цанга). Затягування гайок на таких діаметрах рекомендується проводити за допомогою ланцюгового або ремінного ключа.
Переваги : Висока швидкість монтажу, можливість багаторазового використання (складання/розбирання), абсолютна герметичність з'єднання, відсутність корозії та тривалий термін служби (понад 50 років).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал перехідника | Поліпропілен |
| Тип приєднання | Обтискне |
| Умовний прохід | 75 мм |
| Умовний прохід Ду2 | 63 мм |
| Робоче середовище | Рідка середа, Неагресивна середа, Масло, Вода, Повітря |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 45 град. |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
- Ціна: 550 ₴
