
Муфта чавунна оцинкована Ду20 (3/4")
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000005452
+380 (50) 341-82-93
готівковий розрахунок
- +380 (98) 963-32-89готівковий розрахунок
- +380 (50) 341-99-25віписка рахунків безготівка з ПДВ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💰 ОПЛАТА ТА РАХУНКИ: Замовлення нижче мін. суми: відправка тільки після 100% оплати (IBAN). Безготівка (ПДВ): рахунки виписуємо тільки за дзвінком (050-341-99-25). Оплата в кабінеті — тільки за передбаченими формами оплати.
📦 ЛОГІСТИКА ТА СКЛАД: ❗ Нержавійка: замовляйте ці товари окремо від інших (відвантаження з іншого складу). 🚀 Відправка: замовлення до 12:00 їдуть у той же день (Пт до 11:00).
🌐 НАШ САЙТ: Повний асортимент та ціни шукайте в Google: "Проспект-Юг" або "ФОП Носков", або переходьте за адресою https://prospekt-ug.com.ua
Муфта чавунна оцинкована 3/4" (Ду20) різьбова ви можете купити у нашому інтернет магазині швидко та недорого, пропонуємо вам опис та характеристики.
Общее описание : Цей виріб являє собою сполучний фітинг циліндричної форми, призначений для прямого з'єднання двох труб або елементів трубопроводу однакового діаметру. Муфта має внутрішню різьбу з обох сторін. На зовнішній поверхні передбачені поздовжні ребра жорсткості, які полегшують захоплення і затягування фітинга за допомогою газового або розвідного ключа. Особливістю даної моделі є наявність захисного цинкового покриття, нанесеного на поверхню чавуну. Оцинкування запобігає корозії, окисленню і накопиченню відкладень, що істотно подовжує термін служби з'єднання, особливо в системах водопостачання та опалення.
Технические данные : Фітинг має умовний прохід 20 мм (Ду20), що відповідає трубній циліндричній різьбі 3/4 дюйма. Тип різьби - внутрішня-внутрішня (мама-мама), виконана за ГОСТ 6357-81. Робочий тиск для оцинкованих чавунних фітингів становить до 16 бар (1.6 МПа), а максимальна температура робочого середовища може досягати +175 градусів Цельсія (залежить від матеріалу ущільнювача різьби). Ребра жорсткості на корпусі забезпечують надійну фіксацію інструментом при монтажі.
Материалы изготовления : Муфта відлита з ковкого чавуну, який відрізняється від сірого чавуну підвищеною міцністю і пластичністю, що дозволяє йому краще переносити механічні навантаження і вібрації. Поверхня деталі покрита шаром цинку гальванічним або гарячим методом. Це покриття надає виробу характерний сріблястий колір і служить бар'єром від іржі. Чавун забезпечує жорсткість конструкції, а цинк - хімічну стійкість.
Назначение и применение : Основне призначення - з'єднання труб, згонів і патрубків, що мають зовнішню різьбу однакового діаметру (3/4"). Широко застосовується в системах холодного і гарячого водопостачання, парового і водяного опалення, газопроводах низького тиску і системах поливу. Використовується для складання стояків, магістралей і підключення обладнання.
Преимущества : Ключовою перевагою є висока корозійна стійкість завдяки оцинкуванню, що вигідно відрізняє цей фітинг від "чорних" сталевих аналогів. Ребра на корпусі значно спрощують монтаж і демонтаж навіть у важкодоступних місцях. Чавун має високу механічну міцність і довговічність. Універсальність різьби 3/4 дюйма робить муфту затребуваною деталлю при монтажі інженерних систем будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид муфти | Сполучна |
| Матеріал муфти | Чавун |
| Покриття | Цинк |
| Оцинкована муфта | Так |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення першого торця | 3/4"У |
| Діаметр різьблення другого торця | 3/4"У |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Масло, Вода, Газ, Пар, Повітря, Пароводяна суміш |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | -30 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 175 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 1 років |
- Ціна: 31 ₴

